RSS
 

Domki letniskowe

Domki letniskowe nad jeziorem wdzydzkim zapraszają turystów nie tylko w sezonie, ale także poza nim. Są bardzo dobrze przystosowane do przeróżnych warunków pogodowych i z pewnością każdy będzie czuł się w nich komfortowo. Wybór odpowiedniego domku zależy od potrzeb klienta, a jest w czym przebierać. Oprócz małych domków parterowych znaleźć można także wieloosobowe domki piętrowe. W każdym z tych domków jest toaleta oraz oświetlenie i prąd. Mieszka się w nich bardzo komfortowo i naprawdę można w nich wypocząć. Przy polu domkowym znajduje się parking samochodowy, dzięki czemu wczasowicze zaparkują w bezpiecznym miejscu i będą mieli auto na wyciągnięcie ręki. Trasa do jeziora to zaledwie kilkadziesiąt metrów, które pokonuje się przez leśne ścieżki i piękne, piaszczyste plaże. Warto spędzić wczasy w domku letniskowym na Wdzydzach. Jeżeli jednak marzy się Wam bliskie spotkanie z naturą warto wybrać pole namiotowe i tam się rozstawić.

Obecnie pola namiotowe są już bardzo dobrze wyposażone, nie tylko w miejsca z dostępem prądu i gazu, ale także w toalety i prysznice. Na polu namiotowym istnieje także możliwość postawienia przyczepy campingowej.

Mając swoją przyczepę możemy jeździć z nią po całej Polsce i rozbijać się we wszystkich wyznaczonych do tego miejscach. Warto jednak wybrać miejsce spokojne, w którym nie ma zbyt wielu turystów, którzy często potrafią ten spokój zburzyć. Idealnym miejscem do tego wydają się być Wdzydze Kiszewski i Wdzydze Tucholskie, gdzie nawet w sezonie, kiedy odwiedzają je tłumy podróżników, każdy znajdzie dla siebie jakieś ciche i ustronne miejsce, w którym odpocznie i się wyciszy. Jeśli jednak będzie potrzebował nieco rozrywki, Wdzydze oferują także wiele koncertów czy tanecznych imprez wieczornych. Wspólne oglądanie meczy także jest częstą rozrywkę, praktykowaną głównie od czasów Euro 2012. We Wdzydzach każdy znajdzie coś dla siebie. Warto pamiętać, że takie wakacje w lesie, z dala od cywilizacji mogą być wspaniałą odskocznią od codziennego, zabieganego życia. Warto przemyśleć wybór miejsca, w którym spędzimy urlop, zwłaszcza, że wakacje już za pasem.

Komentowanie wyłączone.